طب سوزنی Acupuncture

روش درمانی جهت لاغری و تناسب اندام

و همچنین انواع بیماری ها

جهت اطلاع از چگونگی نوع خدمات و روند درمان با ما تماس بگیرید

دکتر کتایون عمانیان دکترای پزشکی طب سوزنی

دکترای پزشکی از آکادمی بین المللی سچنوف مسکو
سوجوک تراپیست، عضو آکادمی سوجوک مسکو
عضو انجمن لیزر ایران و روسیه
عضو انجمن طب سوزنی روسیه

مزایای طب سوزنی

نظرات مراجعین درباره طب سوزنی

زیبایی و جوانسازی صورت با طب سوزنی

طب سوزنی به عنوان طب سنتی با گذر زمان ، شهرت بیشتری یافته و تاثیرات هیجان انگیز آن روز به روز خیره کننده تر می شود. آیا می دانستید که نوع خاصی از طب سوزنی به نام طب سوزنی جوانسازی صورت ، می تواند حالت ارتجاعی پوست شما را بهبود بخشیده ، چین و چروک ها را از بین برده ، مشکل آویزان شدن پوست را رفع کرده ، رنگ پوست را روشن تر کرده ، حفره های آشکار پوست را کاهش داده ، حالت ارتجاعی پوست را تقویت کرده ، ماهیچه های صورت را ریلکس کرده و تمام علائم استرس را از چهره شما محو کند ؟ جوانسازی صورت با طب سوزنی ، می تواند باعث ایجاد حس شادابی در چهره شما شده و جوانی دوباره را به شما باز گرداند.

تزریق نخ صورت (نخ کاگ)

روش امبدینگ یا کاشت نخ بر اساس تکنیک سنتی طب سوزنی ، توسعه یافته است که در آن از نخ های جذبی مانند Cat gutt و داخل سوزن های خاص ویژه این تکنیک ، در نقاط طب سوزنی بدن ، برای کمک به درمان و متعادل ساختن جریان انرژی یا همان Chi وارد بدن می شوند.
جوانسازی صورت با کاشت نخ نیز مکمل جراحی زیبایی پلاستیک یا یک جایگزین برای آن می باشد. بسیاری از بیماران جوان که به انجام جراحی زیبایی نیاز ندارند می توانند از چنین دستاورد غیرتهاجمی بهره مند شوند. این درمان بدون نیاز به تزریق یا جراحی ، پوست و ماهیچه های صورت را ارتقاء داده و به سطح مطلوب می رساند.

کاشت نخ تکنیکی است که می تواند آثار پیری خلق شده در خط خنده ، خطوط بالای لب ، خطوط پایین لب ، خطوط روی پیشانی ، خطوط روی چانه ، خطوط اخم بین دو ابرو ، خطوط پنجه کلاغی کنار چشم و اطراف آن را که در اثر بالا رفتن سن به وجود آمده اند ، درمان کند. همچنین در صورت دچار شدن به افتادگی ابرو یا گونه ، می توانید از این درمان برای رفع مشکل بهره مند شوید.

همین حالا با ما تماس بگیرید و ، وقت مشاوره رایگان در تهران را رزرو کنید 👇

☎ 09351216381 – 88719573

لاغری با طب سوزنی

طب سوزنی یک درمان مبتنی بر کاربرد سوزن ، برای کمک به ارتقاء کاهش وزن مورد استفاده قرار گرفته است. این درمان که برای هزاران سال در طب سنتی چین مورد استفاده قرار گرفته ، جریان انرژی بدن ( چی ) را تحریک کرده و چندین فاکتور شناخته شده که در چاقی و افزایش وزن دخیل هستند را شناسایی نموده و لاغری با طب سوزنی را امکان پذیر می سازد.
سوزن های استفاده شده در طب سوزنی نازک هستند و برای استفاده موثر بدون ایجاد درد یا خونریزی طراحی شده اند. اصولا سوزن ها به مدت 15 تا 30 دقیقه در هر جلسه در محل فرو برده شده باقی می مانند.
بسیاری افراد در اثر تحت استرس بودن افزایش وزن پیدا می کنند. تحقیقات نشان داده است که سوزن های طب سوزنی آزاد شدن اندورفین که هورمون طبیعی شادی و حس خوب است را در بدن تحریک می نمایند. این باعث ایجاد حس آرامش و تاثیرات آرامبخش می شود که با احساس نیاز به خوردن در زمان بالا بودن استرس ناشی از فشار، خستگی و اضطراب ، در تناقض است. زمانیکه سوزن درمانی نزد بهترین دکتر طب سوزنی تهران انجام شود و با تغییرات سبک زندگی ، از قبیل ورزش منظم و خوردن یک رژیم غذایی متعادل ترکیب می شود ، می تواند تاثیرات چشمگیری را در کاهش وزن بر جای گذارد.

مزیت کاهش وزن و لاغری با طب سوزنی

توضیحات دکتر عمانیان درباره پکیج لاغری طب سوزنی

درمان میگرن با طب سوزنی

طب سوزنی بعنوان یک دستاورد برای پیشگیری از میگرن مورد استفاده قرار گرفته است. این درمان هرچند رواج چندانی ندارد، ولی برای درمان حملات میگرن مزمن، استفاده شده است. وقتی این درمان توسط یک متخصص ماهر طب سوزنی انجام می شود، بسیار بی خطر بوده و معمولاً مشکلات جدی را به همراه ندارد.
شاید از دوستان و اطرافیان خود درباره طب سوزنی برای میگرن شنیده باشید. نتایج به دست آمده از آزمایشات تحقیقاتی نشان می دهد که طب سوزنی، در واقع یک دستاورد موثر برای مدیریت کردن میگرن می باشد.

استفاده از طب سوزنی در پیشگیری میگرن مزمن

طب سوزنی بخصوص در میان افرادی که می خواهند از عوارض جانبی داروهای پروفیلاکتیک مزمن دوری کنند ، بعنوان گزینه پیشگیری در نظر گرفته می شود. برخی مطالعات علمی وجود دارد که مزایای طب سوزنی در پیشگیری از میگرن را مورد حمایت قرار می دهد.
قطعاً یک درمان مثل طب سوزنی، می تواند تاثیر تسکین دهنده ای را القا کرده و باعث شود که مردم تاثیر سودمند آن را باور نمایند. زمانی که درمان میگرن با طب سوزنی برای پیشگیری استفاده می شود، به مدت 5 تا 10 هفته، چندین روز در هر هفته انجام می شود.
بعد از 20 جلسه طب سوزنی انجام شده توسط یک دکتر طب سوزنی خوب در تهران ، شما کاهش تعداد دفعات تکرار میگرن را تجربه خواهید کرد. میزان ماندگاری این تاثیر و اینکه آیا توقف برگزاری جلسات منظم طب سوزنی، می تواند نتیجه پیشگیری از میگرن را حفظ کند یا خیر، نامعلوم است.
بعلاوه، طب سوزنی بعنوان یک درمان موثر برای برخی ناهنجاری هایی که باعث شروع میگرن می شوند نیز توصیه شده است. اگر دچار اضطراب، افسردگی، بی خوابی و ناهنجاری های مرتبط با استرس، شده اید، درمان ناهنجاری با طب سوزنی، می تواند در پیشگیری از حملات میگرن موثر واقع شود.

درمان دیسک کمر و درد سیاتیک با طب سوزنی

درمان طب سنتی چین که طب سوزنی یکی از شاخه های پر کاربرد و موثر آن محسوب می شود، در مشکل دیسک کمر و سیاتیک، اغلب بر روی تقویت انرژی qi ( انرژی زندگی ) و جریان دادن خون به کلیه ها و پاک نمودن بدن و القای حرارت و گرما به کل بخش تحتانی کمر، تمرکز می نماید. یک آزمایش بالینی انجام شده در بیمارستان نشان داد که درمان طب سوزنی به همراه به کار گیری درمان با سوزن های حرارتی موکسا، بوسیله حرارت مادون قرمز و ورزش ملایم، باعث بهبود 95 درصدی در درد مرتبط با دیسک کمر و گردن شده است.

بررسی های سیستماتیک اخیر بر روی تاثیر درمان دیسک کمر و سیاتیک با طب سوزنی نیز این نتیجه گیری را به دست داد که این طب سنتی نتایج بهتری را در مقایسه با داروهای مسکن ، بر جای می گذارد. همچنین مطالعه ای بر روی نتایج دراز مدت در بیماران دارای دیسک کمر و گردن نشان داد که ده سال بعد از دریافت درمان طب سوزنی الکتریکی ، برای تسکین درد ، افراد تحت درمان ، نتایج ماندگار مثبتی را گزارش نموده و بیان کردند که انجام این روند درمانی ، توسط متخصص طب سوزنی توانسته است به آنها در رفع علائم مربوط به سیاتیک کمک کند.

درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید

جهت دریافت وقت مشاوره رایگان، درخواست خود را مختصرا توضیح دهید.
مشاورین ما برای قطعی کردن وقت مشاوره طی 24 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.

پیمایش به بالا