روش لاغری با سوزن (کاهش وزن با طب سوزنی)

پکیج لاغری از 8 الی 10 جلسه سوزن تشکیل شده، تکنیک سوزن ها به سبک TCM و SU.JOK در هر جلسه برای مراجعین محترم، انجام میشود.

راز ناگفته کاهش وزن با طب سوزنی مکمل را در کنار یک برنامه ساده غذایی سالم تحت نظر پزشک طب چینی ادامه دهید تا به وزن ایده آل برسید و ثابت بماند مگر دوباره در اثر استرس ها و مشکلات روحی دچار آسیب بدنی شوید.

کاهش وزن با طب سوزنی چین و کره (سوجوک) بسیار موثر است اما قصد دارم رازی را با شما درمیان بگذارم. تمام رژیم های غذایی زمانی اثر بخش خواهند بود که کالری دریافتی شما را کاهش داده و شما همیشه آن را رعایت کنید.

روش طب سوزنی لاغری در گوش برای چربی سوزی قوی بدن یا کاهش وزن

روش طب سوزنی لاغری با گوش و سوزن asp طب سوزنی الکتریکی همچنین به کاهش سطح استرس، بهبود عملکرد سوخت و ساز و اشتها کمک میکند و همچنین پرخوری احساسی کاذب را کنترل و درمان میکند.

ommanian-31-1-min
ommanian-31-1-min

کاهش سایز با طب سوزنی

بر اساس تحقیقات متخصصان و کارشناسان طب سوزنی؛ در این شیوه، درمانگر با استفاده از سوزن هایی به کاهش سایز و لاغر شدن برخی از اندام‌ها مانند شکم و پهلو‌ها، سینه ها و سایر قسمتها می‌پردازد؛ به طوری که با تحریک اندام مورد نظر به کلاژن‌سازی‌، جمع شدن، رفع سلولیت و کاهش سایز آن قسمت کمک می‌نماید و بیمار پس از گذراندن دوره درمانی خود می‌تواند، در قسمتهای مختلف بدن خود، کاهش وزن و کاهش و افزایش سایز را داشته باشد.

طب سوزنی ۷۰ درصد از اشتهای کاذب فرد را از بین می‌برد و موجب کنترل ریزه خواری ها و درمان چاقی عمومی و موضعی می گردد. طب سوزنی اشتهای فرد را کم کرده و تا ۷۰ درصد اشتهای کاذب وی را برطرف می کند و به این صورت وزنش کم میشود. طب سوزنی سوخت و ساز بدن و تجمع چربی ها در قسمتهای بدن را منظم مینماید و به همین علت شخص، ضمن کاهش وزن، دچار سستی و ضعف بر عکس برخی از رژیمهای غذایی نمی گردد؛ البته باید اینکار توسط متخصص انجام شود؛ هیچ عوارضی از جمله ریزش مو، آسیب رسیدن به ارگانهای بدن و غیره برای فرد ندارد، همچنین این روش درمانی، چاقی های موضعی، که یکی از موارد شایع در جامعه ی ما هست؛ را برطرف میکند… چه مدت طول می کشد تا وزن و سایز کاهش پیدا کند؟ معمولا در بیشتر افراد، در هفته اول یا دوم درمان، کاهش وزن و سایز کاملا مشهود است.

 

طب سوزنی چگونه باعث کاهش سایز می شود؟

باید توجه داشت، که درمان با طب سوزنی و روش امبدینگ، در ابتدا باعث کاهش سایز موضعی بیشتر و به مرور کاهش وزن بدن را بدنبال دارد. زیرا بیشتر چاقی ها برای تجمع چربی در بدن می باشد؛ که این چربی ها وزن کمتری نسبت به ماهیچه دارند و بعضی از مردم اینها را مانند هم تصور میکنند…
طب سوزنی می تواند با افزایش التهاب در بدن سبب افزایش سوخت چربی، کاهش وزن و سایز بشود. کاهش وزن بدست آمده، تاثیر بسیار خوبی روی دردهای اندام تحتانی، کمر و برخی از بیماریهای هورمونی (PCO) دارد.
از نگاه مردمی
کاهش سایز شاید فقط دلیل زیبایی داشته باشد ولی اینطور نیست. مطالعات نشان داده است که افزایش سایز شکمی، اثر مستقیمی روی افزایش درصد بروز بیماریهای قلبی عروقی، دیابت نوع دو و سندروم متابولیک و بیماریهای مختلف دیگری دارد. (کاهش سایز، بجز اثر مثبتی که روی روان بیمار دارد؛ میتواند از بسیاری از بیماریها جلوگیری کند.)

ommanian-30-min
ommanian-30-min

کاهش وزن با طب سوزنی

طب سوزنی چگونه باعث کاهش وزن می شود؟

طب سوزنی با کاهش اشتها و افزایش احساس سیری (تاثیر روی مرکز هیپوتلاموس مغز)، بهبود حرکت روده ها وکاهش یبوست، ایجاد آرامش ذهنی (تاثیرات ضد اضطرابی)، هورمونهای ترشح شده در هنگام اضطراب و نگرانی، که چاق کننده می باشند و بهبود خواب باعث کم شدن وزن است…

آیا در کاهش وزن با طب سوزنی رعایت رژیم غذایی لازم است؟

خیر، در مواردی که بیمار قادر به رعایت رژیم غذایی نیست، طب سوزنی می تواند به تنهایی موثر باشد ولی با سرعتی کمتر…

چه مدت طول می کشد تا وزن و سایز کاهش پیدا کند؟

معمولا در بیشتر افراد، در هفته اول یا دوم درمان، کاهش وزن و سایز کاملا مشهود است.

مطالعه بیشتر :  لاغری با طب سوزنی

طب سوزنی در درمان چاقی، برای چه کسانی مناسب میباشد؟

  • افراد با چاقی ساده؛
  • افراد مبتلا به درد کمر یا زانو، که نمیتوانند ورزش نمایند و باید وزن خود را کاهش دهند؛
  • بیماران دیابتی با وزن بالا؛
  • بیماران چاقی که فشار خون بالا دارند؛
  • همه کسانی که کاهش وزن می تواند علاوه بر بهبود زیبایی ظاهری، در درمان مسائل پزشکی آنها نیز کمک کننده باشد.
ommanian-29-min
ommanian-29-min
مشاوره رایگان